TÜRKİYE'NİN POPÜLER YILBAŞI NOKTALARINI KEŞFEDİN
YILBAŞI PROGRAMLARI 2019
YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

YENİ YILA TEKNEDE MERHABA DEMENİN KEYFİ BİR BAŞKA

  Yeni yılı hiç teknede karşıladınız mı? Eğer bugüne kadar hiç yılbaşı akşamını teknede geçirmediyseniz, kesinlikle denemelisiniz! İki kıta arasında ve gökyüzünü şenlendiren havai fişekler eşliğinde yeni yıla sevdiklerinizle geçirmek, harika bir seçim olacaktır. Teknede yılbaşı programları araştırmasına eğer çoktan girdiyseniz, sizi harika bir yılbaşı gecesi beklediğinden emin olabilirsiniz. 
 Teknede yılbaşı programları için de neler mi var? Öncelikle, teknede hoşgeldiniz kokteyli ile karşılanıyorsunuz, ardından farklı farklı enfes tatlar, mezeler, içkiler gece boyunca sizlere sunuluyor. Akşam yemeği esnasında, yemeğe özel müziklerle gecenin başladığını hissediyorsunuz ardından, özel yılbaşı programları, müzikler,danslar... Yılbaşılarının vazgeçilmezi, dansözler de unutulmamış teknede yılbaşı programları içinde!
  Gece 00:00 olduğunda boğazda enfes bir görüntü eşliğinde, insana çok özel duygular hissettiren havai fişekler bir bir patlamaya başlıyor. Bu muhteşem gökyüzü eşliğinde yeni yıla merhaba demek istiyorsanız, vakit kaybetmeden teknede yılbaşı programları seçimlerinizi yapmaya başlamalısınız. Gruplar halinde rezervasyon yaptırma şansına da sahipsiniz. Sevdiklerinizle, hiç unutulmayacak bir yılbaşı geçirmek için harika bir fırsat!

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız