TEKNEDE YILBAŞI KUTLAMASI

                                               
     Yılbaşı gecesi sevdiklerinizle nerede eğlenmeyi düşünüyorsunuz? Her sene yapılan klasik partilerden sıkılmadınız mı hala? Bu sene size farklı bir eğlence fırsatı sunuyoruz. Teknede yılbaşı partisi yapmak kulağa hoş geliyor değil mi? eğlencenin ve teknenin ambiyansı size muhteşem bir yılbaşı gecesi yaşatacaktır. 
      Yılbaşı akşamı İstanbul’un çeşitli iskelelerinden kalkan tekneler, sizlere güzel programlar eşliğinde teknede yılbaşı partisi yapma fırsatı sunuyor. Tekne boğazda gezinir iken; sizlerde bu güzel atmosfer içinde eğlencelere eşlik edecek ve neşeli bir gece geçireceksinizdir.  Sevdikleriniz ile veya ailenizle güzel bir yılbaşı geçirmek için teknede yılbaşı kutlamaları eğlenceli bir etkinlik olacaktır. 
      Yılbaşı gecesini klasik eğlencelerden ayırmak isteyenler için, teknede yılbaşı partisi yapma düşüncesi gerçekten özgün eğlence anlayışı olacaktır. Yılbaşı programınıza boğazda şarkılar söylemeyi ve boğazda dans etmeyi eklemek sizlere çok romantik anılar bırakacaktır. Aklınızda çıkmayacak ve hizmet anlayışı ile memnun kalacağınız bir yılbaşı gecesinde vakit geçirmek herkesin en büyük isteğidir. Eğlencenizi katlayacak bu tekneye sizde binin ve neşeli bir geceye hazır olun. 

1110 Kez Okundu
01.01.2019 22:59
Önerilen Teknede Yılbaşı Programları 2019