DENİZİN ORTASINDA YENİ YILA GİRMEK İSTEMEZ MİSİNİZ?

Yılbaşınızı en farklı ve özel geçirmenin bir yolu tekne partileridir. Teknede yılbaşı eşsiz bir gün geçirmenizi sağlayabilir. En ünlüleri de İstanbul’daki iki kıtayı birleştiren boğazda havai fişek gösterilerinin de olduğu büyük etkinliklerdir. 2016 ya girerken de birçok organizasyon hazırlanmakta. Canlı dj performanslarıyla boğazı baştan sona dolaşmanın keyfine varacaksınız. 
Sortie Night club, Reina, Ulus 29 gibi gece kulüplerinin teknede yılbaşı programları oldukça hareketli ve eğlenceli bir gece vaat ediyor. Birbirinden lüks teknelerle konforunuz düşünülerek, birçoğunda sınırsız alkol ve kokteyl verileceği bu tür organizasyonlar bu yılbaşında da çok rağbet göreceğe benziyor. 
Sadece İstanbul’da da değil, denize kıyısı olan çoğu şehirde teknede yılbaşı programları düzenlenmekte. Özellikle İzmir gibi büyük limana sahip olan iller için tekne partileri hayatın içinde. Birçok insanın kafa dağıtmaya bir gün bile olsa ihtiyacı olduğu düşünülürse bu yılbaşı tam size göre. Hayatınızdaki monotonluğu bırakıp teknede tüm gecenizi sevdiklerinizle eğlenerek geçirebilirsiniz

768 Kez Okundu
01.01.2019 22:59
Önerilen Teknede Yılbaşı Programları 2019